KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8181147
nr 818 1147
Gravyrer
4 st, 1700-tal, svenska kungar, 53x42
Kondition: skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:56:29
1.000 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.800 kr
1.300 kr
6
2.000 kr
7
2.000 kr
7